Můj dubnový diář

Ani jsme se nenadáli a je tady květen. Duben mi utekl šíleně rychle. Nevím, jestli je to tou karanténou nebo čím, ale vůbec nechápu, jak ten čas letí. Hlavní událostí dubna byly první narozeniny naší princezny. Samozřejmě jsme plánovali velkou oslavu s celou rodinou; měli jsme objednaný krásný dort; měli jsme domluvené roční focení. A nakonec nic. Focení jsme museli odložit. Narozeniny jsme oslavili komorně doma jen ve třech a dort jsem upekla sama. Ale jíst se dal. A vlastně jsme si to i tak užili.
Ale teď už k tomu diáři. Tento rok dělám každý měsíc v jednom tématu. A duben byl medový 🙂

01

Úvodní stránka byla vlastně taková minimalistická. Ten minimalismus mě hodně baví, proto jsem si také letos pořizovala malý notes. Měla jsem vidinu dělat můj bullet journal opravdu minimalisticky. Občas mi to tedy trochu ujede, ale měsíční plánovače mám vždy takto minimalistické, protože prakticky všechno plánování dělám v týdenních plánovačích.

02

Na budget tracker jsem koncem minulého roku úplně zanevřela. Nějak jsem na to neměla čas. Ale úspěšně jsem se k němu vrátila, a i když přiznávám, že ho většinou dopisuji zpětně koncem měsíce, i tak je super to mít vše takhle pěkně pohromadě na jednom místě.

03

Věcí, na kterou jsem se v rámci seberozvoje zaměřila, jsou mé návyky. Každý měsíc to zkouším trochu jinak a tak nějak zkoumám, co funguje a co ne, co mi pomáhá, a co mi spíše škodí. Začala jsem se v tomto ohledu vzdělávat. Momentálně čtu už několikátou knihu na toto téma a hrozně mě to zajímá. Došlo mi, že pokud si nastavím ty správné návyky, můžu dokázat úplně cokoli! Pokud by i vás zajímalo více o tomto tématu, můžete se mrknout na můj starší článek o 15 návycích opravdu úspěšných lidí.

04

Další novinka letošního roku je playlist (jo, je tam špatný měsíc, ale toho jsem si upřímně všimla až ke konci měsíce 😀 ) a hrozně mě to baví vyplňovat a sledovat, co nejčastěji poslouchám jaký měsíc. I když se přiznám, že od začátku roku poslouchám skoro ty samé umělce pořád dokola. Ale když je to dobré, proč to měnit 🙂 Také jsem se zase vrátila k mood trackeru a hrozně si každý měsíc užívám jeho tvoření.

05

Na první týdenní plánovač jsem opravdu pyšná. Byl to krátký týden, tak jsem měla více místa na zdobení a pěkně jsem se na tom vyblbla 🙂

06

V tuhle chvíli už jsem byla z těch šestiúhelníku celá jalová 😀 Ale stejně jsem je tam dala, protože se mi to tak líbilo.

07

Třetí měsíc už jsem udělala trochu minimalisticky.

08

Jak říkám – už jsem těch šestiúhelníků měla dost, tak jsem si je odpustila. Radši jenom včelky 🙂

09

A závěr měsíce jsem dotáhla tak trochu obyčejně, ale i tak jsem s ním spokojená.

 

To byl můj dubnový diář. Budu moc ráda, když mi do komentářů napíšete, co skvělého se vám v dubnu (v karanténě) přihodilo 🙂

Brzy se zase ozvu s dalším článkem. Do té doby se mějte krásně.

 

 

 

Make Them Envy
xxx

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Vytvořte vlastní web s WordPress.com
Začít
%d blogerům se to líbí: