Design a site like this with WordPress.com
Začít

Plan with Me: Březen

Konec února se blíží závratnou rychlostí, jelikož se může stát, že během března porodím, nechám vás do svého bulletu nahlédnout již teď.

Po zkušenostech z února, který jsem celý propojila modrou barvou, jsem i březen chtěla mít slazený do jedné barvy. Zvolila jsem tmavě žlutou, až zlatou a celý měsíc jsem rozsvítila pomocí malých rozvěšených žároviček a hvězd. Jsem na své dílo docela pyšná – na to jak rychle jsem to zvládla vytvořit, to nevypadá vůbec špatně. A vrhneme se rovnou na to:

IMG_4509IMG_4510IMG_4511IMG_4512IMG_4513IMG_4514

Březen s sebou přinesl jednu velkou změnu – zavrhla jsem celostránkový měsíční plánovač. Již v únoru jsem ho téměř nepoužila, protože jsem většinu svého plánování dělala rovnou v týdenních plánovačích. Takže na další měsíc jsem si udělala jakousi úvodní stránku, která má spíše estetický smysl, než nějaký extra praktický. Udělala jsem si základní rozvržení dnů a malý seznam událostí.
Druhou stranu pak zaplňují tři (resp. čtyři) trackery, které si všechny zachovaly stejnou podobu jako v únoru: sleep log, water a mood tracker (zahrnuté v jednom) a habit tracker.

IMG_4515IMG_4516IMG_4517IMG_4518IMG_4519

Druhá březnová dvoustrana začíná budget trackerem, na který prostě nedám dopustit a zaslouženě mu přiděluji celou jednu stránku.
Následuji již první týdenní plánovač, který je spíše minimalistický, ale drží si téma měsíce.

IMG_4520IMG_4521IMG_4522IMG_4523IMG_4524IMG_4525

Další dvoustrana jsou dva týdenní plánovače a jsem na ně opravdu pyšná. Oba se nesou ve stejném duchu, ale mají trochu odlišný layout. Dala jsem si na nich dost záležet a myslím, že až budou vyplněné, tak budou vypadat skvěle.

IMG_4526IMG_4527IMG_4528

Poslední březnový týdenní plánovač už jsem nechtěla zahlcovat žárovkami, ale bez nich by to nebyl březen, takže se tam nakonec pár malinkých žárovek objevilo. Jsem pyšná na to, jak jsem označila jednotlivé dny.

A to je celý březen v mém bulletu. Pokud by vás zajímalo, jak všechny strany vznikaly, mrkněte na video na mém Youtube kanále: TADY. Mějte se krásně, já se zase někdy ozvu.

 

 

 

Make Them Envy
xxx

 

 

 

Věci, které by se vám mohly hodit:
bullet journal markers prismacolor washi tapes

 

 

 

 

 

FTC disclosure: This post or video contains affiliate links, which means I may receive a commission for purchases made through my links.

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: