Plan with Me: Únor

Jsme v procesu stěhování! Každý den plním krabice, postupně malujeme všechny místnosti nového bytu – ložnice je připravená na pokládání koberce, který už jsme také koupili, obývák se už taky rýsuje – všechno to tak nějak pomalu dáváme dohromady; a přitom vlastně rychle, protože do konce ledna musíme opustit pronájem. Čekala jsem, že konec ledna bude hektický, proto jsem si diář na únor připravila již v první polovině měsíce a je na čase, abych vám ho ukázala.

Celý únor v mém bulletu spojuje modrá barva. Měsíční trackery jsem zatím z ledna převzala všechny, některé trochu změnily layout, ale snažila jsem se držet minimalismu – to samé platí i u týdenních plánovačů. Tak jdeme na to:

img_4402img_4403img_4404img_4405img_4406

Úvodní dvoustrana se skládá s měsíčního plánovače, který jsem spojila rovnou i s water tracker a mood tracker – jsem celkem zvědavá, jak to bude vypadat potom vyplněné (určitě vám dám vědět). Volná místa jsem vyplnila jednoduchými kresbičkami a přidala ještě dvě washi pásky, které ladily barvou.
Na druhé straně je pak sleep log, se kterým jsem si teda vyhrála – dalo mi to zabrat vypsat všechna ta čísla (denní hodiny), ale myslím, že vyplněný bude vypadat dobře. Doplnila jsem ho ještě samolepkou z té snad nejroztomilejší sady samolepek, které mám z wish – můj milovaný corgi pejsek.
Na závěr nesmí chybět habit tracker.

img_4407img_4408img_4409img_4410img_4411

Další dvoustrana se skládá s budget tracker, bez kterého nemůžu existovat – docela jsem si dala záležet s nadpisem, ale jinak je stránka zatím prázdná (logicky).
Na druhé straně je pak první únorový týdenní plánovač, který má takový ležérní layout, ale musím říct, že jsem s ním opravdu spokojená.

img_4412img_4413img_4414

Následují dva týdny na jedné dvoustraně. Držela jsem se svého oblíbeného minimalismu, ale jsem s tímto layoutem spokojená. Vypadá dobře a díky formátu A4 mám dostatek místa na poznámky.

img_4415img_4416img_4417

A posledním únorovým týdenním plánovačem jsem si tedy vyhrála. Strávila jsem nad tím dost času a trochu jsem se u toho zapotila, ale myslím, že to stálo za to – vypadá to fakt dobře. Zavzpomínala jsem si na dobu, kdy jsem ještě byla na základní škole a na technickém kreslení jsme řešili tyhle prostorový obrazce – tenkrát jsme to ale museli rýsovat a všechno mít perfektně naměřený, tady jsem to všechno brala od ruky (i když bez teček bych to samozřejmě nezvládla).

img_4418img_4419img_4420

Únor uzavírá tahle zatím prázdná stránka. Na konci února totiž bude zbývat už jen měsíc a pár dnů, než se narodí naše princezna, a já už bych v té době chtěla „finišovat“ s přípravami. Dětský pokoj snad už bude hotový, výbavička z velké části kompletní… Ale pro všechny případy jsem si připravila tuhle stránku, kam si udělám poznámky, co je ještě třeba dokoupit a dopřipravit.

A to je můj únor. Pokud chcete, mrkněte na můj Youtube kanál, kde najdete video, jak celý únorový bullet vznikal. Já se teď zase vrátím k plnění krabic a skládání oblečení.

Další článek, doufejme, budu psát z našeho nového bytu. Mějte se krásně a dejte mi do komentářů vědět, jaké velké plány máte na únor vy.

 

 

 

Make Them Envy
xxx

 

 

 

 

Věci, které by se vám mohly hodit:
bullet journal markers prismacolor washi tapes

 

 

 

 

 

FTC disclosure: This post or video contains affiliate links, which means I may receive a commission for purchases made through my links.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Vytvořte web zdarma s WordPress.com
Začít
<span>%d</span> blogerům se to líbí: