Oblíbené „mama instagramy“

Od té doby, co jsem zjistila, že jsem těhotná, se snažím na internetu najít co možná nejvíce informací o tom, jaké to je být mámou. Přeci jen je to mé první těhotenství, takže nemám vůbec žádné zkušenosti a nevím, do čeho jdu.

Jakákoli rada nebo tip – od plenek, až po první příkrmy – mi přijde vhod. Na instagramu jsem tak začala sledovat docela dost „maminkovských“ profilů – můj feed je teď složenej prakticky jenom s miminek, dupaček, kočárků atd. a já jsem z toho fakt hrozně nadšená! (zní to jako ironie, ale není – fakt!)
Ráda bych se s vámi podělila o ty profily, které mám nejraději – je jich celkem dost, tak hurá do toho. Začneme několika zahraničními:

Valeria Lipovetsky
Začala jsem ji sledovat na Youtube ještě před tím, než jsem byla těhotná, a hrozně zbožňuju její styl! Před pár týdny porodila svého třetího syna a celá její rodina je naprosto úžasná. Když jsem otěhotněla, tak ona vlastně taky byla těhotná, takže bylo super sledovat její těhotenství a tipy, které sdílela na instagramu. Holčičku sice doma žádnou nemá, ale i tak je pro mě skvělou inspirací.
Má kořeny v Rusku, ale žije v Kanadě, takže její profil je v angličtině. Kromě dětí se taky věnuje fashion & beauty a na Youtube mám od ní nejradši (kromě vlogů, který jsou boží!) videa o podnikání, protože jsou hrozně takový „nakopávací“ – jakože zvedni zadek a taky začni něco dělat!

Valeria
@valerialipovetsky (337 tis. sledujících)

 

Anna Saccone
Ona a její manžel Jonathan jsou známí britští youtubeři (pochází z Irska, žijí v Anglii). Mají celkem čtyři děti – dvě holky, dva kluky – nejmladšímu jsou asi 4 měsíce. Takže jsem ji taky sledovala během jejího posledního těhotenství a teď ji sleduji s malým miminkem.
Kromě dětí mají doma ještě asi 6 pejsků a já vůbec nechápu, jak to všechno může zvládat! Takže klobouk dolů!

Anna
@annasaccone (1,4 mil. sledujících)

 

Louise Pentland
Také je britskou youtuberkou, i když já ji sleduji spíš jenom na IG. Hrozně se mi líbí její upřímný styl, kdy sdílí i ty dny, kdy se úplně nedaří. Má doma dvě holčičky a obě jsou kouzelné.

Louise
@louisepentland (2,4 mil. sledujících)

 

Colleen Ballinger
Americká youtuberka, komička (určitě musíte vidět její Back off, haters! na Netflixu!) a od nedávné doby také maminka malého chlapečka. Její „porodní vlog“ mě šíleně dojal (ale taky vyděsil, co si budeme povídat!). Otec miminka, snoubenec Colleen, je herec, se kterým se seznámila právě při natáčení seriálu pro Netflix – což je hrozně roztomilý. Jsou krásná rodina. A myslím, že plánují svatbu, na což se taky hrozně těším.

Colleen
@colleen (6,3 mil. sledujících)

 

A teď ty české:

Anie Songe
Blogerka a úžasná bytost. Je ohromně kreativní, krásně maluje, napsala knížku (jednou ji naší malé koupím) a každou chvílí čeká příchod prvního miminka – má přede mnou jenom malý náskok. Bylo super sledovat její těhotenství; mám pocit, že ještě zkrásněla (na rozdíl ode mě, no, že jo!). Anie má krásný vztah k přírodě – to se mi na ní hrozně líbí – a má takovou nádhernou rustikální domácnost (teď si s manželem staví domek v horách), což miluju!

Anie
@anie_songe (103 tis. sledujících)

 

Mama Domisha
Mama Blogerka roku 2018, má kanál na Youtube, na IG sdílí i svoje recepty a má také e-shop, kde prodává třeba krásné diáře ale i nějaké drobnosti pro děti. Má doma už jednoho chlapečka Anakina (miluju to jméno, prostě!) a teď čeká holčičku.

Domisha
@mamadomisha (181 tis. sledujících)

 

Paja Betty
Krásná maminka dvou chlapečků. Je to také blogerka a vlastní obchůdek s oblečením.

Paja Betty
@paja.betty (7375 sledujících)

 

Zuzana Hodková
Reportérka, moderátorka a maminka dvou dětiček – staršího chlapečka a malé princezny, která je prostě rozkošná. A na seznam.cz vede MAMAblog.

Zuzana
@mamablog_eda.tob (2708 sledujících)

 

Mama Dominika
Mladá maminka malinké princezny Charlottky. Jsou obě krasné a neskutečně stylové.

Dominika
@mama_dominika (2267 sledujících)

 

Zuzana Rygarová
Krásná maminka malého chlapečka, která má skvělé fotky a super vkus pro módu. A malej je prostě brouček.

Zuzana
@zuz.rygarova (1281 sledujících)

 

Lucie
Blogerka a maminka tří raubířů. Má naprosto skvělý fotky a je celá hrozně boží, no! Jsem docela závislá na jejích příspěvcích a myslím, že její výchova je podobná té, kterou bych chtěla „aplikovat“ na naší malou princeznu.

Lucie
@lucie_thehubs (17,1 tis. sledujících)

 

A to bude pro dnešek vše. Samozřejmě těch mama instagramů sleduji mnohem víc, ale tyhle mám obzvlášť ráda – tak třeba se budou líbit i vám.
Brzy se zase ozvu. Do té doby se mějte krásně (a držte mi palce, ať přežiji to stěhování – no, i když pořád nemáme klíče; ale tenhle týden už je snad dostaneme, tak to vypukne!).

 

 

 

Make Them Envy
xxx

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Vytvořte web zdarma s WordPress.com
Začít
<span>%d</span> blogerům se to líbí: