Plan with Me: 2019, Leden

Diář na nový rok jsem začala připravovat poměrně brzy – někdy začátkem prosince. Nechtěla jsem to nechávat na poslední chvíli, abych s tím pak nemusela zbytečně chvátat, a udělat to podle svých představ. Chtěla jsem si s tím dát nějakou práci a trochu si s tím pohrát. Teď už mám připravený i celý leden, a tak vám do svého nového bulletu dám nahlédnout.

Jsem celkem pyšná na to, jak to nakonec vypadá, a hodně se těším, až se plně pustím do plánování a organizování. Leden bude asi trochu náročnější, protože nás čeká stěhování do nového bytu – takže diář určitě plně využiji.
Tak se na to rovnou jdeme podívat:

IMG_4250IMG_4251

Dlouho jsem přemýšlela, jakou udělat úvodní stránku. Pak mi došlo, že to nejdůležitější, co nás v roce 2019 čeká, je narození naší malé princezny, a zvítězil tento dětský motiv.

IMG_4253

Narozeniny a svátky nesmí chybět, protože moje paměť stojí za prd a spoléhat s tímhle na mého manžela fakt nemůžu!
Z druhé strany mám ještě stránku, kde mám zapsaná všechna hesla – těch mám spoustu, takže si je taky všechny v hlavě neudržím. Z logických důvodů je tady sdílet nebudu, ale je to podobný layout jako tento s narozeninami.

IMG_4254IMG_4255IMG_4256

Následují tři důležité trackery, bez kterých prostě nemůžu existovat – filmy, seriály a knihy. Hlavně na ty knihy bych se letos chtěla zaměřit, protože v roce 2018 jsem to hodně flákala a nemám z toho vůbec radost.

IMG_4257IMG_4258IMG_4259

Pak už následuje úvodní stránka roku 2019, na které jsem si dala záležet. A jo – jsem na ni pyšná.

IMG_4260IMG_4261IMG_4262

Roční plánovač jsem udělala minimalisticky a myslím, že vypadá dobře. Mně to tahle bohatě stačí a vyhovuje.
Zapomněla jsem vám úplně říct, že budu pro rok 2019 zkoušet bullet journal ve formátu A4. Je to něco úplně jiného a zatím si na to teprve zvykám. Ale třeba to, že se mi roční plánovač vejde na jednu dvoustranu a mám tam dostatek místa, je super!

IMG_4263

Menstruační kalendář nesmí chybět, i když ho využiji až na jaře po porodu. Hodně se mi líbí, jak se mi povedl ten nadpis; jinak je to zase spíš minimalistický layout.

IMG_4264

Bucket list taky nesmí chybět. Letos je to hlavně o miminku. Jinak si v nadpisu můžete všimnout, že je oukej dělat chyby – dají se celkem lehce opravit.

IMG_4265IMG_4266IMG_4267IMG_4268

Na lednovém měsíčním plánovači jsem se vyřádila, ale mám z něho fakt radost. Zkusila jsem si ty tabulky udělat mimo a pak je do bulletu nalepit a nevypadá to vůbec špatně! Asi to takhle budu zkoušet častěji.

IMG_4270IMG_4269IMG_4271IMG_4272

Následuje dvoustrana trackerů. Po delší době chci zase vyzkoušet sleep tracker, ale nemůžu zaručit, že u něho vydržím – každopádně to ale chci zkusit. Budget tracker samozřejmě nesmí chybět; bez toho nedám ani měsíc!
Na druhé straně jsem pak zkombinovala hned tři trackery najednou – habit, mood a water. Do habit trackeru jsem oproti konci roku 2018 přidala pár věcí, tak uvidím, jak mi to bude vyhovovat a jestli mi to k něčemu bude. Mood tracker mám tenhle měsíční, protože oproti roku 2018 nemám Year in Pixels, kde jsem sledovala náladu po celý rok na jedné stránce. V roce 2019 ji tedy budu sledovat buď takhle měsíčně, nebo vyzkouším i týdenní mood tracker. Pokud jde o water tracker, dala jsem si takové malé předsevzetí – začít pít víc čistou vodu. Proto jsem si jako motivaci udělala tenhle tracker. Uvidíme, jak to půjde.

IMG_4273IMG_4274IMG_4275

První týdenní spread jsem udělala opět minimalisticky – hodně se mi ale líbí, že se mi vejde jeden týden na jednu stránku.
Jak už jste mohli pochytit, tak bych chtěla v roce 2019 v bulletu zkoušet nové věci (nebo se vracet k těm, které už jsem jednou zkoušela, ale pak od nich upustila). Tady jsem si třeba na každý den rozepsala hodiny a chci vyzkoušet tracker počasí. Meal planner vystřídal meal tracker, což souvisí také s těhotenstvím a s tím, že bych samozřejmě chtěla správně jíst, aby malé v bříšku nic nechybělo.
Druhou stránku jsem pak využila, abych si připravila ikony pro tracker počasí – přeci jen bych to chtěla mít trochu sjednocené. (A ano – je tam ikona pro tornádo, kterou s největší pravděpodobností nevyužiji.) Zbytek stránky chci pak věnovat lednovým vzpomínkám – tam je tedy zatím jen nadpis.

IMG_4276IMG_4277IMG_4278

Druhý týden jsem zkusila roztáhnout na celou dvoustranu a musím říct, že to není vůbec špatný. Líbí se mi, kolik je tam místa – opět jsem si na každý den rozepsala hodiny, přidala to do list, meal tracker a tracker počasí. A ještě mi zbylo místo na malé kaktusy. Musím uznat, že ta A-čtyřka má něco do sebe!

IMG_4279IMG_4280IMG_4281IMG_4282IMG_4283IMG_4284IMG_4285IMG_4286

Na další dvoustranu přišly hned dva týdny – tedy logicky jeden týden na jednu stránku. A jelikož jsem měla nějakou kreativní náladu, tak jsem si s tím tedy vyhrála! Plně jsem využila naši kapesní tiskárničku HP Sprocket – super je, že tiskárna obrázky tiskne rovnou na samolepicí papír, což je prostě ideální! Přidala jsem trochu washi pásek a pár samolepek ze své sbírky a nemůžu se dočkat, jak bude dvoustrana vypadat, až bude plně využita.

IMG_4287IMG_4288IMG_4289IMG_4290

Poslední lednový týden jsem zase udělala trochu jednodušeji, i když jsem se nakonec neubránila alespoň jednomu obrázku a citátu.

IMG_4291IMG_4292

Zatím poslední stránkou, kterou mám, je seznam věcí, které chci/musím pořídit do výbavičky pro miminko. O tom jsem se více rozepsala již v minulém článku, takže pokud vás to zajímá, mrkněte tam.

To je prozatím vše, určitě vám pak dám vědět, jak můj lednový bullet vypadá po vyplnění. Mějte se krásně a do nového roku vám přeji jen a jen to dobré!

 

 

 

Make Them Envy
xxx

 

 

 

Věci, které by se vám mohly hodit:
bullet journal hp-sprocket-portable-photo-printer-d-20180614140747013_544140 markers prismacolor washi tapes

 

 

 

 

FTC disclosure: This post or video contains affiliate links, which means I may receive a commission for purchases made through my links.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Vytvořte web zdarma s WordPress.com
Začít
<span>%d</span> blogerům se to líbí: