Bullet Journal: Říjen

Vítejte u dalšího článku.
Překvapivě vám dám nahlédnout do svého měsíčního bulletu bez měsíčního zpoždění. Doufám, že tak už to bude teď pokaždé.

Je neskutečné, že už je listopad – ani nevíte, jak moc se těším na Vánoce. Už mám dokonce naplánovaný první vánoční článek a můžete se na něj těšit už celkem brzy. Taky už jsem trochu nakupovala na internetu a mám nějaké nové ozdobičky (ještě hodně jich musím koupit). Ale to všechno ještě chviličku počká, teď se naposledy ohlédneme za říjnem.

Měsíční plánovač jsem udělala hodně minimalistický – tak mi to prostě vyhovuje. A dokonce jsem se tento měsíc vrátila k něčemu jako je „hello page“. A ta dýně tady prostě nesměla chybět, že jo! Taky jsem začala v říjnu zase pořádně doma vařit – tady jsem jídla psala ještě do měsíčního plánovače, další měsíc už jsem se vrátila k samostatnému plánovači jídel.

Již klasická stránka. Tady už je vidět, že jsem se zase začala věnovat blogu, z čehož mám fakt radost, ale pořád je co zlepšovat.

První týden v říjnu jsem ještě chodila do práce, takže je můj týdenní plánovač trochu odfláknutý, ale takové rozvržení se mi celkem líbí, takže se k němu ještě možná někdy v budoucnu vrátím. Také jsem použila washi pásku z wish.

Ještě pořád jsem pracovala (ne, nevymlouvám se na to), takže jsem to dělala na poslední chvíli a je to hodně vidět, no. Tenhle citát ale vážně miluju! Kdo pozná, z jaké je to knížky?

Tady už jsem byla doma a začala jsem dohánět resty. Pořád jsem se ale držela toho minimalismu.

Na posledním říjnovém týdenním plánovači jsem si dala trochu záležet, abych se náležitě rozloučila s tím krásně barevným podzimem. A tím se dnes loučím i s vámi, ale brzy ode mě zase uslyšíte. Do té doby se mějte nádherně.

Make Them Envy
xxx

 

Pár užitečných odkazů:
Bullet Journal
DIY Journaling Kit
Sada pastelek
Sada barevných fixů
Halloweenské samolepky
Podzimní samolepky
Sada 3 washi pásek
Šuplíčky na washi pásky

 

 

 

FTC disclosure: This post or video contains affiliate links, which means I may receive a commission for purchases made through my links.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Vytvořte vlastní web s WordPress.com
Začít
%d blogerům se to líbí: