Bullet Journal: Srpen & Září

Vítejte u dalšího článku!
Tentokrát si odpočneme od dýně a pečení a zase vás nechám nahlédnout do svého bulletu. Zase se zpožděním, já vím, no. Ale zase jsou to hned dva měsíce!

Musím uznat, že jsou zde některé dvoustránky, na které úplně nejsem pyšná, ale v období kolem svatby jsem prostě neměla čas ani pomyšlení na bullet.
Tak jdeme na to.

Srpnový měsíční přehled jsem pojala tak letně, i když jsem se bála, že na jednotlivé dny budu mít málo místa. Nakonec toho místa bylo až až – ty detaily si pak stejně rozepisuju do týdenních plánovačů.

V srpnu jsem ještě blogu vyhradila celou stránku, což se ukázalo naprosto zbytečné, hlavně když jsem to tak zanedbávala.

Habit tracker už několik měsíců dělám stejně a jsem s ním takhle spokojená – je to praktické a přehledné, takže u toho asi ještě nějakou dobu zůstanu.

První i druhý týden jsem zůstala u stejného tématu. Je to takové spíš minimalistické, ale já jsem si na to poslední dobou navykla a vyhovuje mi to.

Tady jsem vyzkoušela zase něco trochu jiného a měla jsem celkem radost z toho, jak se mi to povedlo. Mimochodem – pořád ještě tak nějak zkouším nové fixy, které jsem si za pár korun objednala na wish – jsou to ty dvoustranné, na jednom konci mají propisovačku, která je vlastně stejná jako ty od stabilo, a na druhém je fix podobný štětci, se kterým se skvěle vybarvuje.

A po měsících plánování tu bylo září a já jsem to samozřejmě musela pojmout tematicky. Hodně jsem si na tom dortu dala záležet, takže jsem ráda, že to nakonec vypadá celkem slušně. A na čísla jsem použila novou washi pásku, kterou mám taky s wish.

Moje praktická dvoustrana – tady už jsem blog dala jenom do habit trackeru a je vidět, že tam stejně byl zbytečně.

Tady už se bláznilo kolem svatby, na nic jiného nebyl čas, takže mám celý týden na jedné stránce a bohatě to stačilo.

Tracker televizních seriálu, který mám na začátku bulletu už byl obsazený až do konce, takže jsem nový seriál musela dát sem. A samozřejmě nesměl chybět seznam věcí, které je třeba ještě vyřešit na svatbu – a že jich bylo dost na to, že do svatby chyběl týden.

Tenhle týdenní plánovač jsem měla asi za pět minut a je to na něm dost vidět. Takže na to fakt nejsem pyšná. Ale měla jsem poslední týden do svatby, začínala panika, zařizovaly se poslední věci (na poslední chvíli, že jo) a na bullet prostě nebyl čas ani pomyšlení. Zároveň to byla poslední dvoustrana září, protože po svatbě jsem si dala týden pauzu, abych si plně vychutnala ten pocit být vdanou paní, a pokud jsme byli doma, tak jsme hlavně trávili čas spolu, takže jsem nechtěla vysedávat u diáře.

Již brzy vám ukáži svůj říjnový bullet – ten už vypadá trochu líp. Zatím se mějte krásně!

Make Them Envy
xxx

 

Pár užitečných odkazů:
Bullet Journal
Sada pastelek
Sada barevných fixů
Zvýrazňovače
Metalické fixy

 

 

 

FTC disclosure: This post or video contains affiliate links, which means I may receive a commission for purchases made through my links.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Vytvořte web zdarma s WordPress.com
Začít
%d blogerům se to líbí: