Design a site like this with WordPress.com
Začít

Bullet Journal: Květen

Další měsíc je za námi. Time just flies when you’re happy. A opět přišel čas podělit se s vámi o můj měsíční bullet – tentokrát měsíc květen.

Nechápu, jak se stalo, že už je červen, mám po zkušební době a do dovolené nám zbývá už necelý měsíc (a do svatby necelé čtyři!). Mám kolem blogu teď rozplánováno dost článků, takže z toho všeho jsem hrozně nadšená. A jelikož se nechci opakovat, tak nebudu psát o tom, jak hrozně se těším na dovolenou… Ale jako fakt se na ni těším!
Ale zpátky k bulletu – květen jsem pojala hodně jednoduše a občas prostě nebyl čas ho vypisovat. Takže jsem se během měsíce rozhodla nějaké věci z něj vyškrtnout. Červen bude zase trochu jiný.

Měsíčný „hello pages“ už nedělám, takže začínáme rovnou měsíčním přehledem. Na ten květnový jsem neměla moc času, takže je opravdu minimalistický, ale posloužil svému účelu dokonale. Měsíční přehledy jsou pro mě důležité hlavně kvůli tomu, abych si tam rozepsala, jaké mám směny a měla to všechno pohromadě na jedné straně. Takže tenhle spread stačil bohatě.

Water tracker takhle vypadá fakt dobře, hlavně v té zelené kombinaci, ale během května jsem zjistila, že mám trochu tendence ho flákat a třeba dva dny zpětně už se mi docela blbě doplňuje, takže jsem ho v červnu vyškrtla. Spending log je něco, co asi nikdy nevyškrtnu, protože udržovat si přehled o financích je pro mě velká priorita a bez tohohle bych byla dost nahraná. Z květnových goals jsem se hodně poučila na další měsíc – vím, že v předešlém měsíci jsem mluvila o tom, jak chci do goals zahrnout i články na blog, ale v květnu se mi to ještě moc nevedlo – ovšem červen už vypadá slibně.

Habit tracker jsem v květnu vyplňovala jen tečkami, což ušetřilo hodně času a vypadá to docela dobře. Ovšem přiznávám, že habit tracker je něco, nad čím několik posledních měsíců neustále přemýšlím a nějak s tím pořád nejsem spokojená. V červnu zkouším zase něco jiného, tak jsem zvědavá, jak to dopadne a jestli se to osvědčí, nebo budu zase vymýšlet něco dalšího.

První weekly spread jsem dělala hodně na poslední chvíli – respektive pozdě, jak je vidět, začíná až ve středu 2. května. Proto je tak jednoduchý, ale byla jsem celkem poctivá s vyplňováním a plánováním úkolů, a navíc jsem konečně pořádně využila notes – tedy plánování na další týden (i když uznávám, že to bylo hlavně tím, že jsem další weekly spread nechávala opět na posledních chvíli).

Druhý weekly spread se sice zase držel toho minimalismu, ale přeci jen už jsem mu věnovala trochu víc času. A asi se k němu někdy vrátím, protože byl jednoduchý, ale hodně se mi libí, jak vypadá, a mám dost místa na plánování jednotlivých dní.

Ve třetím týdnu jsem se zase vrátila k pampelišce a opět jsem vyzkoušela jiný layout. I tenhle mi vyhovoval, ale bohužel jsem měla dost nabitý týden, takže nebylo moc času na plánování a organizaci dnů – nakonec jsem spread doplnila o inspirativní citáty, což samozřejmě nikdy není na škodu.

Na poslední dvoustranu jsem vtěsnala hned 11 dní, ale i tak jsem měla místa dostatek – i s malým místem na poznámky. Závěrem měsíce jsem pak našla chvilku volna, abych spread doplnila o kresbičky, ze kterých mám docela radost.

No, a to je z května všechno. A já se naplno pouštím do měsíce června, dolaďuji detaily na plánu dovolené a zařizuji poslední důležité věci na svatbu, které jsme si řekli, že chceme mít do dovolené zařízené. Je toho dost, ale na bullet si vždycky chviličku najdu.

Pochlubte se v komentářích, co se Vám v květnu povedlo a na co těšíte v červnu 🙂
A do příště se mějte krásně.

Make Them Envy
xxx

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: