Bullet Journal: Duben

Je to tedy hodně opožděně, ale konečně jsem se dostala k tomu něco málo vám napsat o mém dubnovém bulletu (tedy hlavně vám ho tady ukázat).

Tento měsíc jsem si hodně oblíbila minimalistické weekly spreads a poprvé od začátku roku jsem vynechala „hello page“ na začátku měsíce.

Duben jsem začala na dvoustraně a vzala jsem to jednoduše. Celý měsíc byl můj bullet ovlivněn tím, že jsem začala plánovat letní dovolenou v Provence. A jelikož se fakt šíleně těším, až tam zase budu, dala jsem si do bulletu levanduli, kterou fakt miluju. No a ten citát mi na duben přišel fakt výstižný.

V měsíčním plánovači jsem vyškrtla meal planner, protože už v březnu jsem ho moc nevyužívala a zbytečně zabíral místo. Na goals mi tak přišla celá jedna stránka, kterou bych v budoucích měsících chtěla i celou využít, ale zatím se to stanovování cílů teprve pořádně učím. Určitě bych tam chtěla v budoucnu přidat pořádně plánovaní článků na blog, možná i videí na Youtube, ale uvidíme.

Habit tracker zůstal stejný, jen dostal jiné barevné odstíny. Ale je pravda, že si posledních pár dnů pohrávám s myšlenkou, že svůj habit tracker změním – přeci jen je tam spoustu věcí, které jsou tam trochu zbytečně, nebo pro mě nejsou tak důležité, abych je sledovala.

První dubnový weekly spread jsem udělala opravdu hodně minimalistický, a to hlavně proto (přiznávám se bez mučení) že jsem ho dělala na poslední chvíli a neměla jsem na to moc času. Ale celkem jsem si ho oblíbila, protože je prostě hlavně praktický.

Druhý týden jsem zkusila zase něco jiného a přidala jsem další levanduli. Navíc jsem konečně pořádně využila týdenní notes, z čeho jsem měla fakt radost.

Tento weekly spread se mi hodně líbil, i když jsem ten týden měla celkem busy, takže jsem na bullet vlastně ani neměla tolik času. Ale je dost možné, že se k tomuhle ještě někdy vrátím.

Wedding check list vznikl v dubnovém bulletu vlastně úplně náhodou tím, že jsem začala tvořit další weekly spread a až moc pozdě mi došlo, že jsem omylem přeskočila jednu dvoustranu. Na svatbu mám jeden speciální plánovač, ale jelikož mám v bulletu celý svůj život, bylo jasné, že se tam dříve nebo později objeví i plánování svatby (ve zjednodušené verzi). Takže jsem z té prázdné dvoustrany měla nakonec docela radost.

Na závěr měsíce jsem měla náladu udělat něco bláznivého. Strávila jsem nad tím sice celý večer, ale to vybarvování bylo fakt uklidňující. A myslím, že výsledek není úplně špatný.

Brzy zase na shledanou. Mějte se krásně.

Make Them Envy
xxx

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Vytvořte vlastní web s WordPress.com
Začít
%d blogerům se to líbí: